Fotografické kurzy - workshopy - pořádám pravidelně již od roku 2004 a drtivá většina našich dnes úspěšných fotografů zvířat a přírody na mých kurzech začínala nebo jimi ve svých začátcích prošla. Byli to například:
Václav Šilha, Ondřej Prosický, Petr Bambousek, Michal Krause, Martin Procházka, Michal Jirouš, Petr Šimon, Miroslav Zítek, Robert Hlavica, Václav Bambula, Jaromír Kadeřábek, Václav Husinec, Jiří Benák, Alex Auer, Stanislav Novotný, Libor Votoček, Jiří Míchal, Radek Krbal, Martin Procházka, Petr Pazour, Jiří Vepřek, Michal Babnič, Jan Kuchynka, Helena Kučerová, Pali Hradiský a další.

Tyto kurzy, na kterých se s vámi podělím o více než čtyřicetileté zkušenosti s fotografováním zvířat, jsou určené jak začátečníkům, tak i pokročilým fotografům. Cílem těchto kurzů je dokonalé zvládnutí různých technik fotografování, jak nejlépe využívat svou fotografickou techniku, jak správně ostřit, jak nejlépe exponovat i komponovat snímek, jak se v přírodě přiblížit ke zvířatům, jak využívat různé kryty nebo maskování, ale také se naučit využít příležitost a dobře nafotit třeba i domácí, ochočené nebo v zajetí chované zvíře.

Workshop Nasavrky 16.3. - 18.3. 2018

2194-1935
Ve dnech 16.3. - 18.3. 2018 proběhne další fotografický workshop na fotografování dravců se sokolníkem Edou Školoudem.

VOLNÁ MÍSTA: 1Celý příspěvek...

3x Jednodenní kurz “Dravci Olympusem”

_OMD0781
Olympus OM-D E-M1 Mark II, Objektiv M.Zuiko Digital ED 40-150 mm f/2,8 PRO + TC 14 , čas 1/2500 s, clona 4, ISO 500

Ve třech termínech proběhnou v okolí Nasavrk (okres Chrudim) fotografické workshopy se sokolníkem Edou Školoudem a jeho dravci. K zapůjčení zde bude fotografická technika Olympus. Na cvičených dravcích a sovách se naučíte jak nejlépe nastavit OM-D E-M1 Mark II na fotografování akčních snímků a jak fotografovat ptáky (nejen) v letu.
Termíny akcí:
25. 2. 2018 - volná místa: 5
3. 3. 2018 - volná místa: 8
10. 3. 2018 - volná místa: 10Celý příspěvek...

INDIVIDUÁLNÍ FOTOGRAFICKÝ KURZ

1805-7339

Od roku 2014 jsem začal znovu pořádat jednodenní kurzy fotografování zvířat. Na těchto kurzech vám předám své více než čtyřicetileté zkušenosti s fotografováním zvířat. Výhodou těchto kurzů je, že se celý den věnuji jen jednomu účastníkovi. Kurzy jsou určené nejen začátečníkům, ale i pokročilým fotografům, kteří se chtějí zdokonalit ve fotografování zvířat a přírody. Cílem je dokonalé zvládnutí fotografické techniky, naučit se základům kompozice, správnému nastavení fotoaparátu pro různé způsoby fotografování, zvládnutí fotografování zvířat v přírodě i zvířat domácích nebo chovaných v lidské péči.
Celý příspěvek...

ZVÍŘATA A PŘÍRODA OLYMPUSEM

untitled-4558
Pořídili jste si fotoaparát Olympus a chtěli byste s ním fotit nejen zvířata v přírodě? Na jednodenním individuálním kurzu vám poradím a ukážu jak na to.
Celý příspěvek...