ZVÍŘATA A PŘÍRODA OLYMPUSEM

untitled-4558
Pořídili jste si fotoaparát Olympus a chtěli byste s ním fotit nejen zvířata v přírodě? Na jednodenním individuálním kurzu vám poradím a ukážu jak na to.
Individuální kurz se koná v chomutovském zooparku v termínu, který si vybere účastník. Na začátku kurzu nejprve společně probereme jednotlivá nastavení fotoaparátu a použití speciálních funkcí pro různé typy fotografování. Dále si formou prezentace na notebooku ukážeme na co se při fotografování zaměřit a jakých chyb se vyvarovat. Také vám vysvětlím zásady “foto lovů” a jak se v přírodě přiblížit k plachým zvířatům. Po úvodní teorii a seznámení s nastavením, jdeme společně fotografvat. Tady jsem vám neustále k dispozici. Na volně žijících i chovaných zvířatech si prakticky vyzkoušíte nově nabyté zkušenosti. V průběhu fotografování se zaměřujeme především na získání správných návyků při fotografování, co nejefektivnější využití vaší fotografické techniky a správné postupy při fotografování zvířat i přírody.

Nově je možnost absolvovat kurz pouze čtyřhodinový, kdy je zkrácená doba praktického odpoledního fotografování.

Kurzy jsou určené pro jednoho účastníka, v případě zájmu je ale možné domluvit se i jinak.
Účastníci těchto kurzů získají propagační materiály a zvýhodněnou nabídku na nákup výrobků Olympus.

V případě vašeho zájmu o kurz mi prosím pošlete e-mail s návrhem nejméně dvou pro vás vhodných termínů. Termíny je možné vybírat i na všední dny, kdy bývá v zooparku méně lidí. Po potvrzení termínu uhraďte částku dle druhu kurzu. Pokud vám objednaný termín z jakéhokoli důvodu nebude později vyhovovat, nic se neděje. Dejte mi co nejdříve vědět, nejpozději však jeden den předem. Vybereme náhradní termín.

Cena osmihodinového (od 9.00 do 17.00 hodin) kurzu za osobu je 3.800,- Kč a kurz musí být uhrazen předem na číslo účtu 112760581/0300
(Vstupné do zooparku si platí účastník zvlášť.)

3800-300x300
QR kód pro platbu osmihodinového kurzuCena čtyřhodinového (od 9.00 do 13.00 hodin) kurzu za osobu je 1.900,- Kč a kurz musí být uhrazen předem na číslo účtu 112760581/0300
(Vstupné do zooparku si platí účastník zvlášť.)
1900-150x150
QR kód pro platbu čtyřhodinového kurzu

Sraz je v 9.00 hodin před severním vstupem do zooparku - viz mapka.Po domluvě je možné udělat kurz i jinde (např. jiná zoo, obora, volná příroda, Bavorský les, atd.), ale v těchto případech si k ceně kurzu účtuji navíc dopravu 6,-Kč za kilometr (z Chomutova na místo a zpět) nebo se na dopravě domluvíme jinak.

Poukaznovy
Je zde také možnost zakoupení dárkového poukazu na kurz a ten věnovat jako dárek. Platnost poukazu je jeden rok. ( V případě, kdy nemohu vyhovět v požadovaném termínu, se platnost poukazu prodlužuje o jeden měsíc.)
Pro objednání dárkového poukazu mi stačí mejlem poslat jméno na které má být poukaz vystaven a uhradit cenu kurzu na výše uvedený účet. Pro platbu můžete využít výše uvedené QR kódy, do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka. Jakmile se platba ukáže na účtě, obdržíte mejlem poukaz, který si vytisknete a předáte obdarovanému. Ten se pak se mnou spojí a společně se domluvíme na termínu, který mu bude vyhovat.


Kontakt: r.stach(zavináč)fotolovy.cz, telefon: 608 151 572