On-line školení na OM-1 a OM-1 Mark II

Pořídili jste si nový fotoaparát OM-1 nebo OM-1 Mark II a potřebujete pomoct s nastavením? V průběhu on-line školení probereme jednotlivá nastavení a nastavíme společně fotoaparát tak, aby se efektivně využil celý jeho bohatý potenciál.

untitled-1221686-2

Školení probíhá ON-LINE, pomocí video hovoru, v programu ZOOM, kdy je možné sdílet monitor fotoaparátu. Program ZOOM je zdarma a k dispozici pro Mac i Win. Před zahájením výuky vám pošlu mejlem odkaz, který si pouze otevřete ve svém internetovém prohlížeči, stáhnete si jednoduchý program a můžeme začít. Je pouze potřeba mít instalovaný mikrofon a případně kameru, abychom se slyšeli a popřípadě i viděli. S účastníkem jsme v živém kontaktu. Při probíhajícím rozhovoru budu mít připojený fotoaparát, vy uvidíte jednotlivé záložky MENU, vysvětlím vám všechny položky nastavení a nastavíme váš fotoaparát.

Termín konání školení je možné domluvit i na večerní hodiny nebo víkendy. Doba školení je cca 1 hodinu.

Pokud máte o školení zájem, pošlete mi mejl s návrhem termínu, případně se můžeme domluvit i telefonicky na čísle 608 151 572. (Pokud bych nezvedal, zavolám později zpátky)

Pokyny k úhradě školení:

částka: 500,- Kč
č.účtu: 112760581/0300
variabilní symbol: 2023
nebo můžete využít QR kód pro jednoduchou platbu:

IMG_3603