WORKSHOP MALACKY 2021

Po několika letech máte opět příležitost zúčastnit se fotografického "wildlife" workshopu na Slovensku, v oboře v Malackách.

2514-032165-ORF_DxO_DeepPRIME-Edit
Mufloni v oboře Malacky.
OBSAZENO

1200-2747
Jeleni dybowského v oboře Malacky z minulé akce.

Ve dnech 29. 10. - 31. 10. budeme mít pronajatou oboru s loveckou chatou v Malackách. V oboře bude v tu dobu probíhat říje jelenů dybowského, muflonů a měla by ještě probíhat i říje daňků. Bude tak jedinečná možnost fotografovat tuto zvěř.

Akce začne v pátek, kdy bychom se měli sejít kolem poledne (čas a místo ještě upřesním). Následovat bude ubytování a poté provedeme seznámení s prostředím, výběr míst na focení a postavení krytů, ze kterých se bude fotografovat. Je důležité, aby si účastníci přivezli své kryty, ze kterých budou fotit. Kryty se rozmístí tak, aby si navzájem účastníci zvěř neplašili. Detaily probereme na místě.
Odpoledne už si každý obsadí svůj kryt, kde zůstaneme do fotografického setmění. Po návratu do chaty se bude podávat večeře, po té přátelské posezení.

V sobotu ráno opět každý zaujme místo ve svém krytu a budeme opět fotit co nám přijde. Před polednem bude příležitost pro ty, kteří budou chtít změnit místo focení, aby si kryty postavili na nová místa. Následovat bude oběd v chatě a odpoledne opět zasednutí do krytů, kde vydržíme do večera. Po návratu do chaty se bude podávat večeře, potom opět posezení s povídáním.

V neděli ráno zasedneme znovu do svých krytů a budeme fotit do oběda, který se bude podávat ve 12.00 hodin v chatě. Ukončení akce a odjezd účastníků předpokládáme v neděli odpoledne.

1344-0194
Lovecká chata, kde budeme ubytovaní.

1344-0233
Fotografický kryt na okraji lesa v oboře Malacky.

1303-0612
Daňci v oboře Malacky z minulé akce.

1526-3055
Daněk v oboře Malacky z minulé akce.

1526-2993
Mufloni v oboře Malacky z minulé akce.

1526-2936
Muflon v oboře Malacky z minulé akce.

Počet účastníků 8.

V ceně je pronájem obory, pronájem lovecké chaty, 2x večeře, 2x oběd, 2x snídaně - formou potravinového balíčku do lesa. Budeme mít svého osvědčeného kuchaře a těšit se můžete na tato jídla:
pátek:
večeře: vepřový guláš, chléb nebo HK (dle výběru - prosím při objednávce workshopu o objednávku )
sobota:
snídaně: balíček do lesa
oběd: čočková polévka, hovězí na houbách, houskový knedlík, těstoviny (dle výběru - prosím při objednávce workshopu napište, jestli budete chtít HK nebo těstoviny )
večeře: kuřecí nebo vepřový řízek, brambor, okurkový salát (řízek dle výběru - prosím při objednávce workshopu napište, jaký řízek budete chtít )
neděle:
snídaně do lesa
oběd:
polévka vývar, vepřo, knedlo, zelo (knedlík dle výběru - houskový nebo bramborový, při objednávce kurzu napište, jaký budete chtít)

Cena víkendové akce vyjde na 5.600,-Kč ( 230 EUR )
Pití - alko i nealko, si každý přivezte podle své chuti - není v ceně.
Vzhledem ke koronavirové situaci, bude zřejmě potřeba mít ukončené očkování.
Zájemci se můžou hlásit na můj email.