WORKSHOP MALACKY 2018

Pod několika letech máte opět příležitost zúčastnit se fotografického "wildlife" workshopu v oboře v Malackách.

1200-2747
Jeleni dybowského v oboře Malacky z minulé akce.

OBSAZENO

Ve dnech 2. 11. - 4. 11. budeme mít pronajatou oboru s loveckou chatou v Malackách. V oboře bude v tu dobu probíhat říje jelenů dybowského, muflonů a měla by ještě probíhat i říje daňků. Bude tak jedinečná možnost fotografovat tuto zvěř.

Akce začne v pátek, kdy bychom se měli sejít kolem poledne (čas a místo ještě upřesním). Následovat bude ubytování a poté provedeme seznámení s prostředím, výběr míst na focení a postavení krytů, ze kterých se bude fotografovat. Je důležité, aby si účastníci přivezli své kryty, ze kterých budou fotit. Kryty se rozmístí tak, aby si navzájem účastníci zvěř neplašili. Detaily probereme na místě.
Odpoledne už si každý obsadí svůj kryt, kde zůstaneme do fotografického setmění. Po návratu do chaty se bude podávat večeře, po té přátelské posezení.

V sobotu ráno opět každý zaujme místo ve svém krytu a budeme opět fotit co nám přijde. Před polednem bude příležitost pro ty, kteří budou chtít změnit místo focení, aby si kryty postavili na nová místa. Následovat bude oběd v chatě a odpoledne opět zasednutí do krytů, kde vydržíme do večera. Po návratu do chaty se bude podávat večeře, potom opět posezení s povídáním.

V neděli ráno zasedneme znovu do svých krytů a budeme fotit do oběda, který se bude podávat ve 12.00 hodin v chatě. Ukončení akce a odjezd účastníků předpokládáme v neděli odpoledne.

1344-0194
Lovecká chata, kde budeme ubytovaní.

1344-0233
Fotografický kryt na okraji lesa v oboře Malacky.

1303-0612
Daňci v oboře Malacky z minulé akce.

1526-3055
Daněk v oboře Malacky z minulé akce.

1526-2993
Mufloni v oboře Malacky z minulé akce.

1526-2936
Muflon v oboře Malacky z minulé akce.

Počet účastníků je omezen na 7 a to z toho důvodu, abychom si při focení "nepřekáželi."

V ceně je pronájem obory, pronájem lovecké chaty, 2x večeře, 2x oběd, 2x snídaně, 2x svačina do lesa. Budeme mít svého osvědčeného kuchaře.

Cena víkendové akce vyjde na 5.600,-Kč.

Pití - alko i nealko, si každý přivezte podle své chuti - není v ceně.


Zájemci se můžou hlásit na můj email.